قرعه‌کشی جشنواره بهاره مایکروتل برگزار شد

files_news_files_news_files_news_BMW-X3].jpg
تاریخ : ۰۷-۰۵-۱۳۹۴


مراسم قرعه‌کشی جشنواره بهاره شرکت مایکروتل با حضور اعضای هیات مدیره‌، مدیران‌، نمایندگان فروش و خریداران محصولات این شرکت در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

 در این برنامه قائم مقام مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: شرکت مایکروتل اولین و بزرگترین وارد کننده رسمی گوشی و تبلت در ایران است؛ مدیران این شرکت حدود دو دهه است که با ورود و معرفی اولین گوشی‌های تلفن همراه به ایران در این صنعت مشغول به فعالیت هستند.

علی کاویانی ادامه داد: شرکت مایکروتل در بین مصرف‌کنندگان نیز از جمله قابل اطمینان‌ترین برند‌های فعال در این صنعت است.

وی معتقد است: از همان ابتدای شروع به فعالیت، پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی در کسب، احترام به مشتریان و شبکه فروش نمایندگان از اصول اولیه‌ای بوده‌اند که بدون آن تداوم حرکت در این بازار ممکن نبوده است.

ایشان هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی را احترام به حسن انتخاب کاربران شرکت پارس مایکروتل دانستند که در کنار برخورداری از خدمات متمایز این شرکت، قدردانی نیز بابت همراهی آنها انجام پدیرفته باشد. در ادامه جناب آقای علیرضا آهوان، مدیر بازرگانی شرکت پارس مایکروتل، نیاز سالانه کشور به گوشی های همراه را بالغ بر ده میلیون و پانصد هزار دستگاه دانستند که متاسفانه به گفته وی تنها 10 درصد این میزان به صورت قانونی وارد کشور شده و نزدیک به 90 درصد آن به صورت قاچاق در دسترس کاربران قرار می گیرد.

در ادامه با حضور احسان خواجه امیری برنامه حال و هوایی دیگر به خود گرفت و در انتها نیز با قرعه کشی مهیجی که برگزار شد، برندگان خوش شانس این مراسم مشخص شدند.


درباره جشنواره بهاره سامسونگ

مدیر فروش شرکت مایکروتل هم در این مراسم گفت: جشنواره بهاری مایکروتل، از اول اسفند سال گذشته آغاز شد و هموطنان با خرید هر یک از گوشی‌ها و تبلت‌های‌سامسونگ، اچ تی سی، هوآوی و سونی با گارانتی پارس مایکروتل می‌توانستند در این جشنواره شرکت کردند.

سید یزدان لاجوردی افزود: در این جشنواره دو دستگاه خودرو BMW در انتظار خریداران و فروشگاه‌های سراسر ایران خواهد بود. یک دستگاه خودرو BMW X3 به خریداران محترم و یک دستگاه خودرو BMW X1 نیز به فروشگاهی که محصول از آن خریداری شده است تعلق می‌گیرد.

به گفته وی علاوه بر این، 100 دستگاه گوشی Galaxy S5 برای خریدارن خوش شانس گوشی‌ها و تبلت‌ها، با گارانتی این شرکت در نظر گرفته است؛ برای شرکت در جشنواره بهاری مایکروتل، کافی بود تا خریداران پس از خرید از تاریخ شروع جشنواره، شماره سریال 15 رقمی گوشی هوشمند و یا تبلت را به شماره 20002323 پیامک کنند.

اسامی برندگان خوش شانس 100 دستگاه گوشی Galaxy S5 و دو دستگاه BMW اعلام خواهد گردید.


pmtel_bmw


SAM_8543


SAM_8545