جشنواره بزرگ مایکروتل با جوایز ارزنده

BMW-X3.jpg
تاریخ : ۲۸-۱۱-۱۳۹۳شرکت پارس مایکروتل به مناسبت فرارسیدن سال جدید خورشیدی، جشنواره بهاری را برای هموطنان گرامی آغاز می نماید. اینبار در این جشنواره دو دستگاه خودرو BMW در انتظار خریداران و فروشگاههای سراسر ایران خواهد بود. یک دستگاه خودرو BMW X3 برای خریداران محترم، و یک دستگاه خودرو BMW X1 برای فروشگاه محصول خریداری شده. علاوه بر آن، 100 دستگاه گوشی Galaxy S5 در انتظار صد خریدار خوش شانس گوشی ها و تبلت ها با گارانتی مایکروتل می باشد.

در جشنواره بهاری مایکروتل که از اول اسفند آغاز خواهد شد، هموطنان گرامی با خرید هر یک از گوشی ها و تبلت های سامسونگ، اچ تی سی، هوآوی و سونی با گارانتی شرکت پارس مایکروتل می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

برای شرکت در جشنواره بهاری مایکروتل، تنها کافیست تا پس از خرید از تاریخ شروع جشنواره، شماره سریال 15 رقمی گوشی هوشمند و یا تبلت را به شماره 20002323 پیامک نمایید. خریداران محترم پس از این که شماره سریال پانزده رقمی (IMEI) دستگاه را در سامانه 20002323 ارسال و پاسخ ثبت با موفقیت را دریافت نمودند، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد . لازم به ذکر است که از هر شماره تلفن، فقط ارسال 2 شماره سریال امکانپذیر می باشد.

برندگان خوش شانس توجه داشته باشند که برای تحویل جایزه، مشاهده کارت ملی، گوشی و اصل فاکتور ممهور به مهر فروشگاه (همراه با درج تاریخ خرید) الزامی می باشد.

ParsMicrotel_BMW


هوطنان گرامی نیز می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان مایکروتل، از مزایای آن نیز استفاده نمایند.