گوشی Galaxy K Zoom بهترین دوربین تلفن همراه هوشمند سال شد

EISA_K_Zoom.jpg
تاریخ : ۰۳-۰۶-۱۳۹۳انجمن صوتی و تصویری اروپا (EISA) در بخش دوربین تلفن همراه های هوشمند، Galaxy K Zoom را به عنوان بهترین دوربین تلفن همراه هوشمند سال 2015-2014 اعلام نمود.

به گفته EISA، این دستگاه تمامی امکانات یک تلفن همراه هوشمند و یک دوربین کامل عکاسی را در یک بدنه ترکیب کرده است. این تلفن همراه اندرویدی دارای صفحه نمایش 4.8 اینچی Super AMOLED همراه یا یک دوربین با قدرت زوم 10 برابر اپتیکال می باشد. دوربین 20.7 مگاپیکسلی K Zoom همراه با سنسور BSI CMOS همانند یک دوربین کامپکت عمل نموده و عکس های با کیفیتی را تولید می کند، حتی در شرایط نور کم. تنظیماتی چون دیافگرام، سرعت شاتر و ISO را می توان بصورت دستی تنظیم کرده و عکس های دلخواه را تهیه نمود. حالت خودکار سامسونگ نیز یه کمک عکاسی سریع کاربران خواهد آمد.

با نرم افزارهای ویژه ویرایشی Galaxy K Zoom، می توان عکس های بی نظیری تهیه کرده و در شبکه های جهانی به اشتراک گذاشت البته باید بدانید که حالت‌های قابل استفاده در عکاسی با دوربین گلکسی کی‌زوم به بیش از 27 حالت می‌رسد.

از نظر طراحی قسمت جلوی تلفن کاملا شبیه به تلفن‌های هوشمند سامسونگ است. دکمه فیزیکی با دو دکمه لمسی کنار آن در قسمت پایین صفحه نمایش قرار دارند و در بدنه‌ی دستگاه نیز از همان طراحی نقطه‌نقطه‌ای که اولین بار در گلکسی اس ۵ شاهد آن بودیم، استفاده شده است. اما پشت دستگاه با تمام تلفن‌های هوشمند سامسونگ متفاوت است. در پشت دستگاه هر آنچه در یک دوربین عکاسی کامپکت وجود دارد قابل مشاهده است. 

galaxy_k_zoom