تبلت تاشو سامسونگ محصولی متفاوت از دنیای مدرن

samsung_12].jpg
تاریخ : ۰۲-۰۴-۱۳۹۳
علاقه مندان دنیای تکنولوژی بویژه طرفدارن موبایل و تبلت همیشه  به دنبال نوآوری هستند و این خود باعث شده شرکتها به فکر تولید محصولات جدید و خلاقانه باشند تا انتظار مشتریان خود را برآورده سازند. اما مشکل برخی از این محصولات  سایز بزرگ آنهاست. مشتریان با توجه به فضای محدودی که در خارج از محیط منزل دارند تقاضایی برای تولید محصولاتی با امکان تغییر سایز را داشته و این نیاز هر روز بیشتر به حس می شود.

به عنوان مثال تبلت های بزرگتر از هفت اینچ در بیرون از منزل به دلیل سایز بزرگی که دارند برای برخی از مشتریان باعث مشکل شده و علاوه بر حمل آنها با یک مورد دیگر مواجه خواهند بود و آن اینکه به دلیل سطح بزرگتر همیشه در خطر برخورد با موانع و احتمال آسیب دیدگی مواجه خواهند بود. در این بین سامسونگ به دنبال راه حلی هواشمندانه، تبلت طرح مفهومی جدید خود را که دارای صفحه نمایش تاشو می باشد ارائه نموده است.

بنا بر اخبار جدید، سامسونگ قصد تولید تبلت 8 اینچی با قابلیت تاشدن صفحه نمایش را دارد که با تاشدن، تبدیل به یک گوشی 5.5 اینچی می گردد.

samsung_11


این تبلت دارای صفحه نمایش تاشو SuperAMOLED با رزولوشن 3072x2560 در سایز 7.9 اینچی است که بعد از تاشدن، تبدیل به یک گوشی 5.5 اینچی با رزولوشن 2 K خواهد شد.

به گفته مجله T3، این تبلت از چیپ ست شرکت Qualcomm Snapdragon 800 با حافظه داخلی 64گیگابایت همراه با 3 گیگابایت حافظه RAM و باطری 9500 ملیی آمپری بهره می برد. همچنین این مجله یک طرح سه بعدی از این تبلت نیز تولید کرده است.
به احتمال زیاد، سامسونگ سال آینده این تبلت را تولید و عرضه خواهد نمود.


23_56_