مراسم رونمایی HTC One M8 در پردیس ملت

HTC-Pardis-Mellat.jpg
تاریخ : ۱۳-۰۲-۱۳۹۳روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه سال 1393، بیش از 200 نفر از فروشندگان برند اچ تی سی از تهران و شهرستان ها در پردیس سینمایی ملت جهت مراسم رونمایی پرچمدار جدید اچ تی سی One M8 حضور داشتند.

در این مراسم در ابتدا آقای نیکیتاس گلیکاس مدیر منطقه خاور میانه  و آفریقا برای حضار صحبت کردند. به گفته وی، گوشی HTC One دستاوردی جدید در طراحی و فناوری است که باور داریم به سرعت جای خود را در بین کاربران ایرانی باز خواهد کرد.

آقای فلیپ بلیر مدیر رییس منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا نیز درباره موفقیت های شرکت اچ تی سی به سخنرانی پرداخت.

پس از آن آقای دنیل خیاط، مدیر محصول منقطه خاور میانه به معرفی گوشی HTC One M8 پرداخت. طراحی فوق العاده زیبا و بدنه پکپارچه از آلومینیم، دوربین دو لنزه  UltraPixel با امکانات بی نظیر، پردازنده قدرتمند چهار هسته ای شرکت کوالکام، رابط کاربری Sence نسخه 6 و ... از امکانات برتر این گوش می باشد.

بازیگران مطرح سینما نیز مهمانان ویژه این مراسم بودند. این میهمانان از دنیای فناوری گوشی های هوشمند و تاثیر آنها برروی زندگی کاربران صحبت کردند.
و همچنین  درباره عکاسی Selfi(عکاسی از خود) صحبت کردند و اشاره به این داشتند  که One M8 بهترین عکاسی Selfi را دارد.

در انتهای مراسم نیز به مناسب حمایت رسمی شرکت HTC از لیگ قهرمانان اروپا و جام یوفا، مسابقه چلسی و اتلتیکو مادرید بصورت زنده از سالن سینما پخش گردید.
پرچمدار جدید HTC One M8 هم اکنون در بازار ایران با گارانتی پارس مایکروتل در دسترس هموطنان گرامی قرار دارد.
چندی پیش نیز این پرچمدار طی مراسمی در هتل آزادی تهران، برای اصحاب رسانه رونمایی گردیده بود.