درباره مایکروتل

شرکت مایکروتل (اولین و بزرگترین وارد کننده رسمی گوشی ها و تبلت های سامسونگ) از جمله خوشنام ترین و با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه واردات گوشی های تلفن همراه در ایران می باشد. مدیران این شرکت نیز نزدیک به دو دهه است که با ورود و معرفی اولین گوشی‌های تلفن همراه به ایران در این صنعت مشغول به فعالیت می باشند.

به لطف خداوند و همراهی مشتریان محترم، شرکت مایکروتل در بین مصرف کنندگان نیز از جمله قابل اطمینان ترین برند های فعال در این صنعت می باشد. از همان ابتدای شروع به فعالیت، پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی در کسب، احترام به مشتریان و شبکه فروش نمایندگان از اصول اولیه‌ای بوده‌اند که بدون آن تداوم حرکت بیست ساله در این بازار ممکن نبوده است.

مایکروتل با انتخاب مناسب محصولات و عرضه سریع و بموقع آنها در بازار، نقش غیر قابل انکاری در موفقیت‌های اخیر سامسونگ و بویژه کسب رتبه نخست فروش در بین برندهای مختلف گوشی‌های همراه در بازار ایران داشته است. شرکت مایکروتل در سال 2011میلادی موفق گردید برند سامسونگ را با وجود رقبای قدرتمند در بازار ایران، به برند اول موبایل تبدیل نماید. شرکت سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در دنیا می باشد.

شرکت مایکروتل در راستای ارتباط بیشتر با مشتریان و ارایه خدماتی متمایز، از اواخر سال 1391 اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است. در این باشگاه مشتریان قدیمی و جدید مایکروتل، می توانند براحتی عضو شده و علاوه بر شرکت در جشنواره ها و قرعه کشی های مختلف، از مزایای مختلف آن نیز  بهره مند گردند. در باشگاه مشتریان سعی شده با هدفمندی و برنامه ریزی منسجم و با بهره گیری از سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری، در جهت پاسخگویی به نیاز امروز مشتریان، گامی بلند برداشته شود. 

مدیران شرکت پارس مایکروتل، برای خدمت رسانی هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان گرامی، در سالهای اخیر نسبت به تاسیس شرکت های تخصصی در زمینه فعالیت های خدمات پس از فروش (شرکت همراه سرویس خاورمیانه با نام تجاری مایکروتل سرویس)، فروش مستقیم و آنلاین (شرکت ایما همراه با نام تجاری مایکروتل پلاس) و خرده فروشی و فروش سازمانی (شرکت کاریان همراه با نام تجاری مایکروتل آی تی) اقدام نموده است .در حال حاضر این مجموعه  با حدود 370 نفر پرسنل در زمینه های اشاره شده مشغول به فعالیت می باشد .